Przejdź do głównej zawartości

Pl- Kreacje sylwestrowe.

Witajcie, właściwie mamy już 2018 ! Ale ten post odnosi się do pogranicza lat, czyli sylwestra. Zapraszam na moje Outfity z tego właśnie dnia<3 

 Czarną wersję użyłam na wyjście. 
W niebieskiej wersji zaprezentowałam się w kościele i później podczas odwiedzin u rodziny. 
Kilka zdjęć z tamtej nocy <3 




To już wszystkie zdjęcia, dziękuję za obecność i mam nadzieję że ten rok dla mnie i dla was będzie nie tylko tak samo owocny jak ten, ale i bardziej, czego sobie i wam życzę.
Jak część z was już zauważyła, zaczęłam pisać drugiego bloga poświęconego paznokciom i zdobieniu.  Będzie mi bardzo miło jeżyli dodacie go do obserwacji, na pewno się odwdzięczę też obserwacją, a jeżeli już obserwuję to komentarzem <3 Dziękuję że jesteście <3 

Komentarze

  1. Piękne zestawy ;) Najbardziej jednak podobają mi się Twoje cudowne paznokcie ♥ <33 *-*

    Może wspólna obserwacja? :) :*
    http://najlepszy-blog-monki.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja już obserwuje twój blog 😍 dziękuję 😉

      Usuń
  2. Bardzo ładna ta druga sukienka :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ojej jaka ładna ta pierwsza sukienka <3 Ja byłam w spódnicy, ale później musiałam przebrać się w jeansy :D
    Buziaki! Diamentowe myśli - klik

    OdpowiedzUsuń
  4. obie kreacje bardzo mi się podobają :)

    OdpowiedzUsuń
  5. pierwszy <3

    grlfashion.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  6. Druga sukienka bardzo mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Niebieska sukienka podbiła moje serce, piękna jest :)

    OdpowiedzUsuń
  8. szare botki są mega ! :) akurat pod kolor pazurków, które wyszły przepięknie. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  9. zdjęcia fajerwerek słabe ale paznokciefajne

    https://www.instagram.com/eskucinska/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, była tak dobra zabawa że tylko tyle zdjęć zrobiłam i nie było z czego wybrać zabardzo 😔

      Usuń
  10. Bardziej podoba mi się pierwsza :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Czarna stylizacja wygląda super! :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Bardzo podoba mi się kolor tej drugiej sukienki!
    pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

    OdpowiedzUsuń
  13. Piękne sukienki. Najbardziej podoba mi się niebieska :).
    Pozdrawiam cieplutko!
    zmienicswiat.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  14. klasycznie super :)

    vanillove.pl - zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Czarna stylizacja prezentuje się świetnie :)

    OdpowiedzUsuń
  16. Bardzo podobają mi się sukienki, są świetne.

    OdpowiedzUsuń
  17. Chabrowa sukienka bardzo mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  18. Przesliczne stylizacje!! <3
    Pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania postów i obserwacji, chętnie się odwdzięczę.