Przejdź do głównej zawartości

Zapach tej wiosny - BEYONCE Heat Rush.

Witajcie nareszcie nastała wiosna, jest ciepło i słonecznie. Najwyższy czas na początek wiosennych recenzji -BEYONCE Heat Rush.

Zapach: 
  • Pachną wyjątkowo.
  • Skład:
    orchidea, hibiskus, kwiat mango
    bursztyn, piżmo, drzewo tekowe
    .
    marakuja, czereśnia, czerwona pomarańcza  
  • Zapach jest intensywny, ale bardzo subtelny.
  •  Perfumy idealnie nadają się zarówno na dzień do szkoły, jak i na wiosenne wyjścia z przyjaciółmi. 
  • Bardzo dobrze i długo utrzymuję się ich zapach po zastosowaniu.
 Podsumowując:
Bardzo lubię zapachy od Beyonce, mam obecnie dwa z obu jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam ten produkt. 

Miałyście styczność z tymi perfumami? Koniecznie dajcie znać co sądzicie o takim wyjątkowym połączeniu. 

Komentarze

  1. Nie miałam tych perfum. Ciekawe, czy zapach by mi się spodobał.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem ciekawa zapachu. Sam flakon średnio mnie zachęca do ich kupna

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeszcze nie miałam styczności z tymi perfumami, ale jak będę w drogerii sprawdzę czy może przypadną mi do gustu. Aktualnie zakochałam się w Black Opium, ale kto wie... może i te skradną moje serce.

    OdpowiedzUsuń
  4. Ciekawa jestem jak pachnie hibiskus ☺

    OdpowiedzUsuń
  5. Pamiętam, że sprawdzałam tester, ale już nie pamiętam czy mi się podobał :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Koniecznie muszę przetestować ten zapach!
    http://ysiakova.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  7. Nie znam,ale chętnie sprawdzę zapach.

    OdpowiedzUsuń
  8. Ja akurat nie jestem miłośniczką perfum, mam jedną, której jestem wierna od bardzo dawna :)

    OdpowiedzUsuń
  9. O, akurat szukałam jakiegoś nowego, ładnego zapachu więc może się na niego skuszę :D

    Sakurakotoo ❀ ❀ ❀

    OdpowiedzUsuń
  10. Patrząc na opis, jestem pewna, że będą mi pasować!:D
    pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

    OdpowiedzUsuń
  11. szczerze mówiąc nigdy nie byłam przekonana do perfum, które noszą nazwę po celebrycie np Naomi Campbell czy właśnie Beyonce, ale skoro polecasz :) może warto zmienić zdanie :)
    zapraszam do siebie i do wzajemnej obserwacji :) ja juz obserwuje :)
    https://zakamarki-szafiarki.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania postów i obserwacji, chętnie się odwdzięczę.